15577
11:54 8.022024

Зеленський підписав закон щодо спрощення процедури списання військового майна

Політика 2279

Президент Володимир Зеленський підписав ухвалений у жовтні минулого року закон щодо спрощення процедури списання військового майна.

Про це повідомляє АрміяInform.

Закон передбачає особливості списання військового майна під час дії воєнного стану.

Зокрема, передбачає право командира військової частини за поданням комісії для списання військового майна списувати закріплене за військовою частиною майно незалежно від номенклатури служб забезпечення (крім зброї) вартістю за одиницю військового майна або за одним актом до 100 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Списання можливе без затверджень та погоджень з посадовими особами вищих рівнів, правоохоронними органами чи спеціальним правоохоронним формуванням у складі Збройних Сил України.

Також командир може приймати рішення про необхідність проведення розслідування причин та обставин втрати або знищення, дострокового зносу, перевитрати військового майна (крім зброї) вартістю за одиницю або за одним актом до зазначеного розміру.

Документом також пропонується запровадження спрощеної процедури складання єдиного акту зі списання військового майна у разі втрати (знищення, руйнування) внаслідок воєнних (бойових) дій. 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах