15604
09:35 11.022024

Закарпаття та край Височина поглиблюватимуть співпрацю

Політика 3635

Край Височина й надалі активно допомагатиме Закарпаттю. Про це вчора домовились голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай та її депутати Андрій Шекета, Михайло Рівіс та Володимир Чубірко під час візиту до Чехії.

Під час зустрічі з гетьманом Вітезславу Шреку делегація презентувала проєкт будівництва в Ужгороді Реабілітаційного центру для військових «4.5.0. Recovery Center» та обговорили можливості щодо подальшої участі краю Височина.

Депутати також побували в Офісі медично-рятувальної служби краю, де відбувається координація роботи екстреної медичної допомоги, санавіації та пожежних бригад. Тут також діє навчально-рятувальний центр краю Височина, а з 2020 року єдиний в Чехії тренажер для навчання льотчиків-рятувальників.

Також відбулася зустріч із головою Сенату Чехії Мілошем Вистрчилом, який неодноразово висловлювався на підтримку нашої держави, послідовно виступає за надання Україні військової та гуманітарної допомоги. Разом обговорили проблеми української громади в Чехії, інтеграції біженців в чеське суспільство, подолання мовних бар’єрів.

Підсумовуючи зустрічі у краї Височина, голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай зазначив: «Для Закарпаття є важливою підтримка краю Височина. Це нас надихає, додає сил у боротьбі з ворогом і спонукає працювати з подвійною енергією. З підтримкою таких потужних особистостей, як Мілош Вистрчил та Вітезслав Шрек перемога буде за Україною!»

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті провели семінар-тренінг для виховників гри «Сокіл» («Джура»)
17:50
На Закарпатті попереджають про лавинну небезпеку четвертого рівня
16:52
Делегація з чеського краю Височина сьогодні з гуманітарною місією відвідала Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії
16:30
Індексація пенсій відбудеться з 1 березня 
14:15
Поліцейські Закарпаття долучилися до вшанування подвигу Українського народу у відсічі російській агресії
13:23
Обласна влада сприятиме благодійникам в реалізації проєктів для ВПО
11:47
Понад 130 тисяч оперативних втручань здійснили закарпатські хірурги у 2023 році
19:27
Відбулася чергова сесія Берегівської міської ради
19:15
Ужгород попрощався із 53-річним солдатом Мирославом Бреньом
19:00
На кордоні України та Угорщини відкриють новий пункт пропуску, а роботу ще одного розширять
15:59
Всі новини