![15822](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-9034-1536x1152.jpg)
В Ужгороді відбулося позачергове засідання сесії міськради
У четвер, 2 травня, відбулося позачергове засідання сесії Ужгородської міської ради. В сесійній залі зареєструвалося 23 депутати. На порядку денному було кілька питань. Серед головних – надання коштів субвенції з міського бюджету для закінчення капремонту ТЦК, а також зміни до Програми фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги та їх розвиток у місті Ужгород на 2024 – 2026 роки.
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-9034-1024x768.jpg)
Тож після спільного засідання депутатських комісій, міські обранці перейшли до розгляду порядку денного.
Найперше – підтримали проєкт рішення Про передачу коштів іншої субвенції з бюджету Ужгородської міської територіальної громади до обласного бюджету Закарпатської області у 2024 році. Йдеться про 10 млн грн з міського бюджету, які будуть направлені, як фінансова допомога для закінчення капремонту ТЦК.
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-9024-1024x768.jpg)
Ще одним рішенням підтримали заклади первинного, вторинного рівня медичної допомоги у місті Ужгород. Мова про виплату працівникам невикористаних відпусток, а також різного роду компенсацій передбачених чинним законодавством. Загалом на це потрібно 31 млн грн. Частину, а саме 10 млн грн, виділили з міського бюджету.
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-9023-1024x768.jpg)
Відтак проголосували за зміни до бюджету Ужгородської міської територіальної громади на 2024 рік.
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-9019-1024x768.jpg)
На завершення засідання хвилиною мовчання вшанували всіх військових, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.
Христина БІКЛЯН
Відео – Дмитро МИСЬ
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-9017-1024x768.jpg)
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-9034-2-1024x768.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися