15910
14:09 16.062024

Усі умови Угорщини внесені до рамкового документа для переговорів з Україною – Сійярто

Політика 2401

До рамкового документа, на основі якого відбудуться переговори між Європейським Союзом та Україною щодо вступу, було внесено всі угорські вимоги, повідомив міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто на своїй сторінці у Facebook.

Протягом останніх тижнів та днів у Брюсселі були гострі дискусії щодо того, за яких умов розпочнуться переговори з Україною про її вступ, нагадав урядовець.

«Ми до самого кінця дотримувалися позиції, що повага до прав національних меншин має бути передумовою будь-яких кроків. Деякі країни-члени і чути не хотіли про цю умову, але ми чітко дали зрозуміти, що наполягаємо на відновленні прав нацменшин, які пов’язані зі збереженням національної ідентичності, використанням та навчанням рідною мовою», – наголосив він.

«Після гострих дискусій сьогодні ввечері в Брюсселі було досягнуто домовленості: усі угорські умови внесли до рамкового документа для переговорів з Україною. Тож тепер ми також маємо документ із Брюсселя про те, що Україна повинна повернути права, відібрані в закарпатських угорців протягом останніх років», – написав Сійярто.

 (hirado.hu)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах