1604
08:45 31.082016

Як розвивалась система цивільного захисту Закарпаття

Політика 1598

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Про це депутати обласної ради мають змогу дізнатися із звіту про реалізацію програми створення та накопичення регіонального резерву матеріально-технічних засобів та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення Закарпатської області на 2011–2015 рр. Даний документ вносить управління цивільного захисту ОДА на розгляд депутатів під час чергового пленарного засідання четвертої сесії облради, повідомила «Карпатському об’єктиву» прес-служба Закарпатської облради.

Даною  програмою було визначено низку важливих завдань.  Серед них –   створення та використання, у разі необхідності, резерву матеріально-технічних засобів, які повинні спрямовуватись на забезпечення заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків; створення та утримання резервів згідно з номенклатурою та обсягами накопичення матеріально-технічних засобів регіонального резерву з метою їх залучення для здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій; створення та використання, у разі необхідності, резерву промислових засобів захисту органів дихання людей, які потрапляють у прогнозовану зону хімічного забруднення на території області від хімічно-небезпечних речовин (сильно діючих отруйних речовин); створення та використання, також у разі необхідності, резерву засобів захисту органів дихання людини від бойових отруйних речовин, а також матеріально-технічна підтримка аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, у тому числі на території інших областей; матеріальне забезпечення проведення першочергових та невідкладних відновлювальних робіт, у тому числі на території інших областей; надання громадянам, постраждалим від наслідків надзвичайних ситуацій, одноразової матеріальної допомоги для забезпечення                         їх життєдіяльності, у тому числі на території інших областей; створення тимчасових пунктів проживання та харчування постраждалих громадян тощо.

Загальний обсяг фінансування заходів програми у 2011-2015 роках становив 331 558,5 тис. грн.. У тому числі: за рахунок коштів державного бюджету (субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам) – 241 700,0 тис. грн; за рахунок коштів місцевих бюджетів із залученням коштів хімічно-небезпечних об’єктів – 80 200,0 тис. грн; за рахунок коштів обласного бюджету – 9 658,5 тис. гривень.

Як зазначається у звіті, впродовж терміну дії програми кошти з державного та місцевих бюджетів на її реалізацію не виділялися, заходи програми здійснювалися виключно за рахунок коштів виділених з обласного бюджету.

Далі  в документі наводиться заплановане виділення коштів на кожен рік, і реально виділені кошти з обласного бюджету, які переказувались в основному на оплату житлово-комунальних послуг, зарплату персоналу та забезпечення життєдіяльності об’єктів зберігання.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах