17616
11:05 19.052026

До українсько-угорських переговорів залучать і закарпатських угорців

Політика 1078

Консультації на експертному рівні між Угорщиною та Україною щодо захисту прав угорської громади Закарпаття розпочнуться за участю представників самої громади. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила міністр закордонних справ Угорщини Аніта Орбан після телефонної розмови з українським колегою Андрієм Сибігою.

«Обидві сторони вже призначили делегації для ведення переговорів, які вперше зустрінуться в онлайн-форматі. Обговорення стартують у вівторок і можуть стати важливою основою для швидкого й успішного врегулювання питань прав меншин», – зазначила міністр.

«Сподіваюся, що діалог буде конструктивним та плідним, а переговори незабаром принесуть відчутний прогрес для угорської громади Закарпаття. Бажаю делегаціям вагомих успіхів та плідної роботи в цьому напрямку», – додала Аніта Орбан.

 (hirado.hu)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді патрульні виявили водія із ознаками наркотичного сп’яніння, який мав із собою заборонені речовини
13:30
«Колоднинське срібло – 2026»: свято традицій, гостинності та єдності України відбулося на Тячівщині
13:13
Перекинувся на квадроциклі у горах: чоловіка з важкими травмами госпіталізували до Свалявської лікарні
12:23
У Карпатах шестеро дітей отримали травми після падіння з дерев’яного мосту
12:08
Віра, Надія і Любов Юлії Єгорової-Рогової
11:48
Ужгородський міськрайонний суд цьогоріч отримав понад 11 тис справ і матеріалів
09:24
Курка в соусі
19:00
Юрій Продан звичайний металевий дріт перетворює на садові скульптури
18:40
Мукачево приймає фінал Всеукраїнської дитячої ліги з фехтування «Mukachevo Fencing Cup – 2026»
18:26
У Закарпатському обласному музеї ім. Й. Бокшая триває виставка творчості Івана Кавалерідзе
18:00
Всі новини