4634
15:35 13.092017

Позачергову сесію скасовано, а «мовне питання» включено в порядок денний 8-ї сесії

Політика 3419

Звернення Закарпатської облради до Президента України щодо Закону України «Про освіту» депутати розглянуть у ході восьмої сесії облради, яка відбудеться наступного четверга, 21 вересня.

710_6001

Сьогодні, 13 вересня, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс підписав розпорядження, в якому сказано, що «з огляду на відсутність у публічному доступі кінцевого тексту проекту Закону України «Про освіту», прийнятого Верховною Радою України 05 вересня 2017 року, враховуючи пропозиції більше як однієї третини депутатів від загального складу ради, а також розпорядження голови обласної ради від 04 вересня 2017 №32/01-49 щодо скликання чергової восьмої сесії обласної ради VІІ скликання 21 вересня 2017 року, внести зміни до розпорядження голови обласної ради від 04.09.2017 №32/01-49 «Про скликання восьмої сесії обласної ради VІІ скликання», доповнивши перелік питань, які передбачається внести на розгляд восьмої сесії обласної ради VІІ скликання, пунктом: «Про звернення Закарпатської обласної ради до Президента України Порошенка П. О. щодо Закону України «Про освіту».

Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови обласної ради від 12.09.2017 №35/01-49 «Про скликання позачергової сесії обласної ради VІІ скликання».

Прес-служба Закарпатської облради

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне