7841
10:44 4.122018

Закарпатські депутати розглянуть проект рішення щодо співпраці з Бач-Кішкун медьє Угорщини

Політика 3192

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про встановлення партнерства між Закарпатською обласною радою України та Самоврядуванням Бач-Кішкун медьє Угорщини».

Співпраця між нашими регіонами триває не один рік. Так, з 2016 року закарпатські митці беруть участь у пленері Міжнародного мистецького табору (Art Camp) регіонів-побратимів області Бач-Кішкун. А в третій декаді серпня цього року у м. Кечкемет з нагоди відзначення 650-річчя заснування міста на промоційній виставці регіонів було представлено рекламну туристичну продукцію про оздоровчі комплекси, бази відпочинку та визначні історичні місця Закарпатського краю.

Тож, враховуючи зацікавленість обох сторін і переконання, що розвиток взаємної співпраці обох регіонів сприятиме поглибленню добрих стосунків та взаємовигідних контактів, сторони домовилися про необхідність підготовки відповідної угоди.

– Угода дасть поштовх у розвиток взаємних контактів і співробітництва між Закарпатською областю та областю (медьє) Бач-Кішкун у формі одноразових і довгострокових проектів та діяльності у галузі транскордонного, економічного, громадського, логістичного, транспортного, культурного, освітнього співробітництва, а також співробітництва у галузі спорту та охорони навколишнього природного середовища й інших зв’язків, – прокоментував виконуючий повноваження голови облради Йосип Борто, додавши: – Також спільно з угорськими партнерами залучатимемо додаткові кошти з фондів Європейського Союзу на соціальний розвиток територіальних громад нашого краю.

Тож, з метою подальшого розвитку транскордонного співробітництва, як важливої складової розвитку міжнародної співпраці регіонів України, на виконання Програм економічного і соціального розвитку Закарпатської області, проект рішення про встановлення Закарпатською обласною радою України та Самоврядуванням Бач-Кішкун медьє Угорщини пропонується депутатському корпусі схвалити, погодити текст Угоди та доручити голові обласної ради здійснити її підписання, інформує Прес-служба Закарпатської облради.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Відбулась презентація другого альбому видавничої серії про експозиції Краєзнавчого музею ім. Т. Легоцького
17:22
Ужгород сьогодні попрощався зі ще одним захисником – 40-річним солдатом Артуром Каташинським
17:10
Шлях пацієнта: від першого симптому до стентування у Закарпатському кардіоцентрі
16:49
У с. Сімерки сталася пожежа у житловому будинку
16:36
Аудитори Закарпаття виявили порушення у використанні коштів міжнародної допомоги
16:00
Мобілізацію та воєнний стан в Україні продовжили вже 19-й раз: які нові терміни
15:12
На Закарпатті провели засідання соціально-економічної ради
14:50
У Мукачеві під час пожежі 54-річний чоловік отруївся чадним газом
14:35
В Ужгороді провели всеукраїнський турнір із волейболу
14:17
На кордоні зі Словаччиною службовий пес митниці винюхав у речах пішохідки валюту на майже 4 млн грн
14:01
Всі новини