https://rx.ua
10597
12:59 28.052020

У Закарпатській ОДА першочергово розглядатимуть електронні звернення

Політика 1880

Закарпатська облдержадміністрація переходить на електронний документообіг. Це стосується передусім електронних звернень громадян.Це швидкий і простий спосіб подачі інформації.

Не потрібно роздруковувати текст чи писати його від руки, особисто заносити та реєструвати документ. Надіслати звернення можна як зі стаціонарного комп’ютера чи ноутбука, так і з мобільного телефону. На сайті Закарпатської обласної державної адміністрації є рубрика «Звернення громадян». У ньому потрібно вибрати – «Електронне звернення», відтак пройти процедуру реєстрації. Це декілька простих кроків:

1) Обрати тип заявника (фізична особа, юридична особа тощо) ;

2) Вказати електронну адреса;

3) Ввести пароль та підтвердити його;

4) ПІП;

5) Підтвердити, що ви – не робот;

6) Активувати свій акаунт через стандартний лист, який надійде на електронну пошту користувача.

7) Заповнити форму інтернет-приймальні. За потреби можна прикріпити файл та обрати зручний варіант отримання відповіді на звернення (електронний и паперовий).

Звернення через електронну приймальню розглядатимуться першочергово!

Звернення у паперовому вигляді прийматимуть й надалі. Також, керівник області пропонує закарпатцям попередньо надсилати свої питання. Тоді, під час особистих зустрічей, голова ОДА зможе надати кваліфіковані опрацьовані відповіді.

Оптимізація електронних звернень громадян пов’язана зі впровадженням системи електронного документообігу у роботі Закарпатської ОДА.

Вітчизняну електронну систему FossDoc розробили в Харкові. Вона дозволяє не тільки вирішити проблему «безпаперової» роботи, а й пришвидшити робочі процеси організації.

Оскільки обласна адміністрація, обласна рада, райдержадміністрації та міськвиконкоми працюють у системі FossDoc, – обмін документами між ними спрощений та оперативний. Тобто документ швидше потрапляє адресату, не потребує паперового носія. Значно спрощена процедура систематизації документів, їх пошук при потребі займає набагато менше часу. Документ засвідчується електронним підписом уповноваженої особи.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне