![15291](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/251020231698242476-1536x864.jpeg)
У Берегові відбулося засідання виконкому
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Берегівської міської ради, на якому схвалений ряд програм на наступні роки.
![](http://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/251020231698242476.jpeg)
Про це написав міський голова Берегова Золтан Бабяк на своїй сторінці у фейсбуці.
Серед них: “Захисники”, що стосується посилення соціального захисту членів сімей учасників та загиблих під час безпосередньої участі в бойових діях, забезпеченні заходів з національної безпеки й оборони, відсічі і стримування військової агресії росії проти України на 2024-2025 роки; програму надання одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих захисниць і захисників ; підтримки талановитої молоді Берегівської ТГ на 2024 р; поповнення бібліотечних фондів; поводження з ТПВ на 2024-206 роки та ін.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися