15697
13:40 22.032024

На Закарпатті з робочим візитом перебуває офіційна делегація Демократичної Республіки Конго

Політика 1837

У Закарпатській області відбувається візит офіційної делегації Демократичної Республіки Конго на чолі з Його Високоповажністю генеральним секретарем міністерства закордонних справ Тео Вабенгою Калебо.

Це перший візит представників ДРК до нашого регіону. Україна високо цінує Конго як надійного партнера в міжнародних організаціях і налаштована поглиблювати конструктивну взаємодію у всіх сферах, що становлять спільний інтерес.

ДРК засуджує збройну агресію росії проти нашої країни та підтримує її суверенітет, незалежність і територіальну цілісність.

Під час зустрічі обговорили питання економічної співпраці, освіти, ІТ-сектору та підтримки роботи Почесного консульства Демократичної Республіки Конго в Ужгороді на чолі з Романом Мегелою, яке разом сьогодні відкриваємо.

Закарпаття має широкий досвід організації навчання іноземних студентів в УжНУ, тож запропонували колегам розглянути можливість співпраці в цьому напрямку. Наші іноземні партнери висловили зацікавленість співробітництва в освітній сфері, тому домовилися сформувати спільну робочу карту.

Про це інформує голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах