![15697](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo-2024-03-22-12-04-43.jpg)
На Закарпатті з робочим візитом перебуває офіційна делегація Демократичної Республіки Конго
У Закарпатській області відбувається візит офіційної делегації Демократичної Республіки Конго на чолі з Його Високоповажністю генеральним секретарем міністерства закордонних справ Тео Вабенгою Калебо.
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo-2024-03-22-12-04-43-1024x682.jpg)
Це перший візит представників ДРК до нашого регіону. Україна високо цінує Конго як надійного партнера в міжнародних організаціях і налаштована поглиблювати конструктивну взаємодію у всіх сферах, що становлять спільний інтерес.
ДРК засуджує збройну агресію росії проти нашої країни та підтримує її суверенітет, незалежність і територіальну цілісність.
Під час зустрічі обговорили питання економічної співпраці, освіти, ІТ-сектору та підтримки роботи Почесного консульства Демократичної Республіки Конго в Ужгороді на чолі з Романом Мегелою, яке разом сьогодні відкриваємо.
Закарпаття має широкий досвід організації навчання іноземних студентів в УжНУ, тож запропонували колегам розглянути можливість співпраці в цьому напрямку. Наші іноземні партнери висловили зацікавленість співробітництва в освітній сфері, тому домовилися сформувати спільну робочу карту.
Про це інформує голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися