![15769](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/438782156-446015607954662-6981121629507912721-n.jpg)
Віктор Микита у Будапешті зустрівся із представниками Державного самоврядування українців Угорщини та лідерами української громади
Під час робочої поїздки до Будапешту голова Закарпатської ОВА Віктор Микита за дорученням Президента України Володимира Зеленського зустрівся з представниками Державного самоврядування українців Угорщини та лідерами української громади в сусідній державі.
![](https://politika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/438782156-446015607954662-6981121629507912721-n-1024x683.jpg)
У такому розширеному форматі нам вдалося зібратися вперше.
Співпрацю та комунікацію ми розпочали з 2021 року із взаємної підтримки і спільних проєктів. Водночас за роки повномасштабної війни ця діяльність трансформувалася в роботу з допомоги українцям, які постраждали внаслідок збройної агресії терористів.
Зараз в Угорщині проживає понад 100 тисяч українців, переселенців та тих, хто працює й навчається в сусідній країні.
Президент Володимир Зеленський визначив стратегічними такі завдання: повернення додому наших громадян, котрі через війну змушені були виїхати за кордон; збереження їхнього зв’язку з Україною, культурою, суспільством.
Тож як найближчий територіально до Угорщини регіон, ми обʼєднуємо спільні зусилля з представниками Державного самоврядування українців, лідерами української громади в Угорщині й вимушеними переселенцями, аби реалізувати надважливі завдання для всього нашого народу.
Дякую представникам української громади в Угорщині за ініціативу, всебічну підтримку та спільний курс розвитку.
Рухаємося далі!
Про це інформує Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися