Закарпатські депутати порушують питання перед урядом щодо будівництва об’їзної автодороги навколо Виноградова

Опубліковано: | Переглядів: 618
 • Поділіться із друзями:

Відповідь на це питання ‒ у рішенні облради «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо необхідності будівництва об’їзної автомобільної дороги навколо м. Виноградів», яке обласні обранці прийняли на позачерговій цьогорічній сесії та направили до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, а також народним депутатам України від Закарпатської області.

У Зверненні наголошується, що упродовж останніх років питання стану автодоріг у Закарпатській області, їх утримання та ремонту депутати обласної ради порушують неодноразово як на місцевому, так і на державному рівнях. Вкрай назрілою в краї є потреба у нових шляхопроводах в об’їзд міст Берегове, Мукачево, Виноградів.

Тема будівництва автомобільної об’їзної дороги навколо міста Виноградів Закарпатської області на місцевому рівні обговорюється уже не перший рік і є актуальною для розбудови дорожньої прикордонної інфраструктури, розвитку туристичної та рекреаційної сфер, що значною мірою впливає на формування позитивного міжнародного іміджу країни. Однак самотужки ні районна, ні обласна влада не зможуть розв’язати цю проблему.

Саме автодороги у Виноградівському районі є важливими з огляду на те, що у цьому напрямку, який є найбільш завантажений, рухаються транспортні потоки між Україною, Угорщиною та Румунією. Пасажирський потік веде до міжнародного пункту пропуску «Вилок» на українсько-угорському кордоні, а вантажно-пасажирський – до міжнародного пункту пропуску «Дяково» на українсько-румунському кордоні.

Завдяки об’їзній дорозі з’явиться можливіть оптимізувати транспортне сполучення в межах міста та звільнити міські дороги від великовагового автотранспорту, що дозволить уникнути заторів на вулицях, зберегти на довше асфальтне дорожнє покриття тощо.

Так, через інтенсивний рух великогабаритного транспорту по вул. Чкалова майже повністю зруйноване дорожнє покриття, практично відсутні тротуари, а стіни деяких з навколишніх будинків вже вкрилися великими тріщинами. Значно погіршилася безпека руху, неможливо перейти проїжджу частину вулиці до осель, неодноразово виникали аварійні ситуації при заїзді та виїзді власних транспортних засобів у приватні двори. Кожного дня небезпека загрожує життю та здоров’ю як городян, так і для інших учасників руху, серед яких також численні туристи та іноземці.

Така ситуація склалася через заборону проїзду великогабаритного транспорту через м. Берегове, що зумовило перенаправлення основного вантажопотоку в напрямку сусіднього Виноградівського району, автомобільні дороги якого теж неспроможні до такого навантаження. Це завдало цілий спектр незручностей громаді Виноградова настільки, що жителі вулиці Чкалова, які найбільше потерпають від скупчення автотранспорту, у липні ц.р. вдалися до протестних дій та повністю перекрили рух транспортних засобів. Як наслідок – встановлено дорожні знаки, які обмежують рух великогабаритних транспортних засобів (дорожній знак 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено»). Відтак рух великогабаритних транспортних засобів перенаправлено через історичний центр міста, де проїжджа частина є досить вузькою, що в свою чергу призвело до частих заторів та руйнації дорожнього покриття.

Крім того, Виноградівською міськрадою здійснюються заходи з виготовлення відповідної документації та встановлення обмежувача висоти для проїзду великогабаритного транспорту, що в свою чергу ще більше ускладнить ситуацію з рухом транспорту в центральній частині міста.

Найбільш оптимальний варіант розв’язання проблеми – будівництво об’їзної дороги навколо міста Виноградів, як і передбачено Генеральним планом забудови м. Виноградів Закарпатської області.

«Враховуючи викладене, ми, депутати обласної ради, просимо сприяти вирішенню питання на державному рівні шляхом виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації, будівництва та початку робіт об’їзної автомобільної дороги навколо міста Виноградів відповідно до Генерального плану забудови м. Виноградів Закарпатської області», – наголошується в документі.

Виконавчий апарат облради

 

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події