15958
12:22 5.072024

Закарпаття відвідали німецькі партнери з організації PDUM

Політика 1418

З робочим візитом на Закарпатті перебувають представники громадської організації «Партнерство Німеччина – Україна/Молдова» (PDUM). Заступник голови ОВА Василь Іванчо провів зустріч з іноземною делегацією на чолі з ексмером міста Дармштадт, керівником організації Йохеном Парчем.

Вони обговорили посилення енергетичної безпеки Закарпаття, роботу місцевого й релокованого бізнесу в умовах відключень електроенергії, будівництво реабілітаційного центру та інше.

Василь Іванчо зосередив увагу на плані забезпечення життєдіяльності населення електроенергією, стабільної роботи бізнесу та розвитку економіки району в умовах дефіциту централізованого енергопостачання. Зокрема, йшлося про перспективи створення децентралізованої інфраструктури для генерації електроенергії з відновлювальних джерел та газу.

«Для потужних компаній хорошим варіантом у цьому випадку було б встановлення автономних газових станцій, що зменшить навантаження на енергосистему і підвищить енергетичну незалежність регіону. Тому є потреба в такому обладнанні, і підтримка партнерів у цьому процесі була б дуже корисною», – зауважив Василь Іванчо.

На зустрічі також обговорили проєкт «4.5.0. Recovery Center». Будівництво реабілітаційного центру для ветеранів в Ужгороді вже підтримали кілька країн Європи. Тож ішлося, зокрема, й про важливість сприяння з боку німецьких партнерів в обміні досвідом та навчанні українських спеціалістів.

Про це інформує сайт Конгрес місцевих та регіональних влад.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах